2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Wrocław
  7. Wsparcie techniczne - Fabryczna
Natalia Arendarska
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik płyt głównych/elektronik-od zaraz- jedna zmiana

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy ambitnego technika/diagnosty płyt głównych, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu!

Jeżeli jesteś pasjonatem elektroniki i posiadasz umiejętności w zakresie naprawy i diagnozowania płyt głównych, to ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu w centrum serwisowym, zyskaj wolne popołudnia i weekendy oraz rozwijaj się w branży.

Lokalizacja: Wrocław, Graniczna ( dojazd autobusem nr 106)

oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym 06:15-14:15
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatne urlopy i pozostałe świadczenia)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pakiet benefitów, a w nim opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne itp.

zadania

  • diagnozowanie usterek w płytach głównych
  • zamawianie niezbędnych podzespołów
  • naprawa płyt głównych
  • przeprowadzanie testów zgodnie z procedurami
  • przestrzeganie standardów obowiązujących na dziale

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z zakresu elektroniki
  • wiedza z zakresu elektroniki z naciskiem na elektronikę cyfrową i analogową
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: multimetr, oscyloskop, zasilacz laboratoryjny
  • umiejetność czytania schematów, obsługa MS Office
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi narzędzi CAD, lutowanie klasyczne, hot air, znajomość konsoli systemów linux (Chrome OS), wiedza praktyczna dotycząca architektury płyt głównych: notebook, desktop, sprzętu audio hi-fi, urządzeń sieciowych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909171794