2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kleszczów
Dodane 05 kwietnia 2024

Technik/Pracownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z kapitałem międzynarodowym zajmująca się produkcją części samochodowych, mieszcząca się w Kleszczowie (powiat bełchatowski) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

OFERUJEMY:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Dodatek stażowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Pakiet świadczeń socjalnych (premie świąteczne, paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, imprezy integracyjne)

  • Nagrody finansowe za rekomendację pracowników oraz sugestie pracownicze

  • Pracujemy w kulturze “otwartych drzwi” – zawsze można przyjść i rozmawiać i co najważniejsze znaleźć rozwiązanie zaistniałych problemów

  • Możliwość zdobycia uprawnień i wiedzy technicznej

  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe

  • Kawa, herbata

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych

  • bardzo dobra znajomość elektryki maszynowej/przemysłowej

  • podstawowa wiedza z zakresu układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność, samodzielność,  dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • usuwanie bieżących awarii i usterek

  • przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych wg obowiązującego harmonogramu

  • współpraca z innymi działami w celu poprawy wydajności maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • realizowanie zadań zleconych przez przełożonego

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę

  • uprawnienia do spawania

Lokalizacja

Kleszczów,

Łódzkie

Łódzkie, Kleszczów
ID: 624677145