2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Runowo Pomorskie
Marta Adamczyk
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik procesu produkcyjnego

Lokalizacja

Runowo Pomorskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Biomasa Partner Group – lider w branży drzewnej oraz OZE.

W związku z budową nowoczesnej fabryki pelletu drzewnego w Runowie Pomorskim, prowadzimy rekrutację pracowników do nowego zespołu produkcyjnego.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania w obszarze produkcji to jesteś osobą, której szukamy!

Twoje zadania to:

obsługa procesu produkcyjnego w którego skład wchodzą:

·        elektrociepłownia (wysokosprawna kogeneracja)

·        linia do produkcji pelletu ( suszarnia, granulacja, pakowanie)

realizacja planu produkcyjnego

kontrola jakości wytwarzanych produktów – badania laboratoryjne

uzupełnianie codziennych raportów oraz raportowanie wyników przełożonemu

usuwanie drobnych usterek, awarii

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji

posiadasz umiejętności techniczne, zmysł techniczny, który pozwala zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie reagować na awarie, rozwiązać problem techniczny

jesteś gotowy do pracy zmianowej w systemie ciągłym

chcesz się rozwijać i poznawać najnowocześniejsze technologie w branży drzewnej

jesteś pozytywnie nastawiony do nowych zadań

Czekają na Ciebie:

stabilne warunki zatrudnienia

atrakcyjny system wynagradzania

praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

realny wpływ na rozwój firmy i samodzielność w działaniu

możliwość rozwoju zawodowego

bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

Prosimy załączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji do działu spedycji przez Biomasa Partner Group SA”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Biomasa Partner Group SA”

Lokalizacja

Runowo Pomorskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Runowo Pomorskie
ID: 896446734