2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowa Sól
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik produkcji

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Nowavent należąca do grupy Vento to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zlokalizowana na strefie przemysłowej w Nowej Soli, znajdująca się w czołówce producentów elementów wentylacji HVAC na rynek europejski. W codziennej pracy kierujemy się wysoką dbałością o jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwem naszych pracowników.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

TECHNIK procesu ustawienia i nadzoru prawidłowości pracy linii automatycznych produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • przezbrajanie linii automatycznych produkcji zgodnie z ustalonym planem

  • nadzór nad prawidłowym procesem produkcji oraz bieżące korekty parametrów

    pracy linii automatycznych

  • rozwiązywanie i raportowanie problemów technicznych z maszynami

  • szkolenie pracowników z zakresu obsługi i przezbrajania maszyn

Nasze oczekiwania:

  • podstawowa wiedza w dziedzinie mechatroniki, regulacji maszyn

  • podstawowa wiedza w dziedzinie pracy i sterowania robotów

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami pomiarowymi

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu pracy i korekt programów robotów (najlepiej ABB lub Kuka)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • system premiowy

  • wdrożenie do pracy

  • praca na 2 zmiany (6-14/14-22)

  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Administratorem Twoich danych osobowych jest Nowavent Sp. z o.o.  z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Motoryzacyjnej 2. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza EOG. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 911247204