2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Sękocin Nowy
Dodane 14 maja 2024

Technik serwisant

Lokalizacja

Sękocin Nowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Teatr od prawie 50 lat zajmuje się wdrażaniem najnowszych technologii scenicznych w tym: oświetlenia, multimediów, mechaniki oraz systemów sterowania.  Prowadzimy działalność dystrybucyjną, projektową oraz prowadzimy kompleksowo projekty instalacyjne na rynku kultury.

W ramach naszej działalności zaprojektowaliśmy i przebudowaliśmy wiele scen polskich i zagranicznych teatrów, obiektów kultury i sal widowiskowych.

W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń oświetleniowych,

  • diagnoza usterek, sporządzanie ekspertyz,

  • konsultacje serwisowe z przedstawicielami producentów,

  • przygotowywanie raportów serwisowych dla klientów z wykonanych napraw,

  • kontrola i aktualizacja stanów części zamiennych.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu elektroniki,

  • znajomość rynku oświetlenia scenicznego i multimediów mile widziana,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (kontakty z klientami, producentami, dokumentacja techniczna),

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia,

  • certyfikowane kursy i szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Sękocin Nowy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Nowy
ID: 915437893