2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik Serwisant Chłodnictwa

Wynagrodzenie

7 800 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ARSEM to firma specjalizująca się w nowoczesnych systemach klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz pomp ciepła. Posiadamy doświadczenie w usługach związanych z montażem instalacji energooszczędnych, za priorytet stawiając najwyższy standard wykonanych usług. Naszym klientom oferujemy czyste metody ogrzewania wody i budynków, wydajne systemy chłodnicze oraz klimatyzację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości.

Technik serwisu chłodnictwa

Miejsce pracy: cała Polska

Twoje główne obowiązki to:

·        wykonywanie prac serwisowych ( konserwacja, przeglądy, naprawy )w zakresie urządzeń i instalacji chłodniczych

·        utrzymywanie dobrych relacji z klientem

·        identyfikowanie potrzeb klientów

·        raportowanie realizacji zleceń

·        sporządzanie dokumentacji dotyczącej przebiegu

Oczekujemy od Ciebie:

·        min 3- letnie doświadczenie

·        znajomość branży

·        wiedza techniczna

·        komunikatywność

·        prawo jazdy kat. B

·        samodzielność i inicjatywa w działaniu

·        dyspozycyjność

·        mile widziane uprawnienia SEP, F-Gaz

Oferujemy Ci:

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        pracę w bardzo dobrej atmosferze

·        niezbędne narzędzia do pracy (wyposażony samochód, telefon komórkowy, tablet)

·        możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy

·        szkolenia podnoszące kwalifikacje

·        grupowe ubezpieczenie na życie

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie powiązane z osiągniętymi wynikami

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 600567581