2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Garwolin
Dodane 14 maja 2024

Technik - (serwisant, elektryk, monter, elektronik)

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Nasza firma, lider w dziedzinie przeglądów technicznych budowlanych, elektrycznych, budowlano-sanitarnych, p.poż., wentylacyjnych i innych, poszukuje zdolnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Technika - (wykonywanie pomiarów, przeglądów instalacji i urządzeń). Siedziba firmy znajduje się w Borowiu (koło Garwolina).

Szukamy zarówno osoby bez doświadczenia, które są ambitne i chcą nauczyć się pracy na tym stanowisku, jak również osób, które posiadają doświadczenie.

Wymagania:

  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności w dziedzinie wykonywania pomiarów

  • Rozwinięte zdolności manualne

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży budowlanej, elektrycznej lub innej technicznej

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz przyrządami pomiarowymi

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Znajomość podstaw budowlanych oraz zainteresowanie zagadnieniami technicznymi

  • Sumienność i dokładność

  • Dyspozycyjność

Zakres zadań:

  • Przeprowadzanie pomiarów instalacji

  • Pomoc przy wykonywaniu przeglądów technicznych

  • Uzupełnianie protokołów z pomiarami

  • Wykonywanie prostych czynności serwisowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Bardzo dobra atmosfera pracy

  • Komfortowe warunki pracy

  • Szkolenie wdrożeniowe

Zapraszam do aplikowania poprzez olx lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 915402383