2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 22 kwietnia 2024

Technik serwisu.

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BSM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik serwisu

Zakres obowiązków

- samodzielna naprawa oraz konserwacja urządzeń lub urządzeń gastronomicznych u klientów,

- wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

- przeglądy okresowe urządzeń,

- uzupełnianie dokumentacji serwisowej,

Oczekujemy

- wykształcenia min. zawodowego,

- zamiłowania do mechaniki i elektryki,

- odpowiedzialności, solidności i samodzielności,

- prawa jazdy kat. B,

- chęć ciągłego poszerzania wiedzy i kwalifikacji,

- uprawnienia SEP,

- spostrzegawczość, rzetelność oraz koncentracja podczas przeprowadzanych diagnoz,

- doświadczenie w wykonywaniu napraw sprzętu AGD (mile widziane).

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,

- praca od poniedziałku do piątku,

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności,

- Karta MultiSport,

- narzędzia umożliwiające efektywną pracę ( samochód, telefon, laptop etc.)

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez BSM Group Sp. z o.o. Sp. k.”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSM Group Sp. z o.o. Sp. k. prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 557166196