2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Olkusz
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik Serwisu GastroProdukt Professional

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

GastroProdukt Professional to firma rodzinna założona w 2010 r. Przez ponad dekadę każdego dnia gromadziliśmy doświadczenie i wiedzę na temat potrzeb branży pralniczej oraz gastronomiczno-cateringowej. Dzięki temu możemy dystrybuować oraz produkować profesjonalny sprzęt i akcesoria najwyższej jakości, które stanowią odpowiedź na realne zapotrzebowanie. Zapatrujemy przedsiębiorców z sektora produkcyjnego, usługowego oraz HoReCa z całej Polski, a także zagranicy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisku: Technik Serwisu w siedzibie firmy w Olkuszu.

Zakres zadań:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług serwisowych,

  • Tworzenie i aktualizację dokumentacji dot. zleceń serwisowych i gwarancji,

  • Efektywną współpracę między poszczególnymi zespołami serwisowymi w realizacji świadczonych usług,

  • Wsparcie czynności serwisowych wyjazdach służbowych do klienta,

  • Podstawowa znajomość zagadnień elektryki i mechaniki

  • Sporządzanie protokołów napraw, dostaw, szkoleń.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Otwartość i komunikacja,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy

  • Bezkonfliktowa postawa

  • Wysokich standardów jakości pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy do realizacji powierzonych zadań,

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,

  • Możliwość ciągłego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności przy specjalistach w branży,

  • Pracę u wiodącego producenta i lidera na rynku

  • Zdobycie uprawnień SEP do 1 kV

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Możliwość wyjazdów szkoleniowych zagranicznych,

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 895427372