2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Kokoszki
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik Serwisu Maszyn Budowlanych / Magazynier

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli chcesz znaleźć pracę, która będzie czymś więcej niż przykrym obowiązkiem to trafiłeś pod dobry adres!

W PODNOSNIKI.pl dostarczamy bezpieczne rozwiązania do pracy na wysokości kierując się filozofią #wyższypoziom. "#wyższypoziom jest dla Nas czymś więcej niż sloganem czy hasłem reklamowym, to filozofia działania, którą kierujemy się na co dzień. Dzięki niej możemy stale podnosić jakość usług dla Naszych klientów."

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Wydawanie maszyn na podstawie protokołu

  • przyjmowanie maszyn po wynajmie i ich ocena wizualna

  • mycie, czyszczenie, smarowanie, konserwowanie maszyn

  • prowadzenie podstawowej dokumentacji oraz dbanie o porządek na placu i magazynie

Jakie mamy wymagania?

  • chęć do nauki i dalszego rozwoju,

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w serwisowaniu maszyn budowlanych,

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

  • uprawnienia operatora/konserwatora 1P

  • Prawo jazdy kat. C z kodem 95

A to co możemy Ci zaoferować :)

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i kompetencji

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Miejsce pracy: Trójmiasto

W PODNOSNIKI.pl szukamy ludzi ambitnych więc jeżeli chcesz rozwojowej, ciekawej pracy i czujesz, że chcesz spróbować to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Gotowy na #wyższypoziom?

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 914711122