2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Starogard Gdański
Dodane Dzisiaj o 10:45

Technik Serwisu (Mechanik- Elektryk)

Wynagrodzenie

5 300 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od ponad 32 lat prowadzimy sprzedaż urządzeń technicznych oraz realizację usług regionalnie w województwie pomorskim oraz poprzez e-commerce w całej Polsce. Jesteśmy laureatem wyróżnień takich jak Diamenty Forbes’a, Dobra Marka czy Gazele Biznesu. Więcej o nas na www.pestar.com.pl

W związku z rozwojem Firma Pestar Sp. z o.o. poszukuje do Działu Serwis Urządzeń clean/garden  kandydatów do pracy na stanowisku Technik Serwisu urządzeń w Autoryzowanym Serwisie Karcher z możliwością rozwoju i awansu na stanowisko Starszy Technik Serwisu.

Technik Serwisu urządzeń czyszcząco-myjących

Czym się zajmujemy:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek: Karcher, Stiga, Lavor, IPC. Realizujemy sprzedaż i serwis w ramach dwóch salonów sprzedaży w Gdyni i Starogardzie Gdańskim oraz mobilnie w województwie pomorskim.

W ostatnich 5 latach dwukrotnie otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku - najlepszej firmy współpracującej z Karcher Polska. Jako Autoryzowany Partner Karcher jesteśmy w gronie liderów Sieci Dealerskiej Karcher w Polsce. Nasz zespół nie boi się wyzwań, a kreatywna i skuteczna realizacja obieranych celów to jedno z naszych hobby.

 W 2023r. otrzymaliśmy wyróżnienie Najlepszy Dystrybutor Lavor. Równocześnie prowadzimy sprzedaż internetową Pestar.pl

Miejsce pracy:

Pestar Sp. z o.o., siedziba firmy w Starogardzie Gdańskim ul. Iwaszkiewicza 15 oraz u klientów w terenie.

Zadania i wyzwania: • Diagnozowanie usterek - samodzielnie lub w zespole. • Przegląd, konserwacja oraz naprawa urządzeń Karcher - m.in. myjek wysokociśnieniowych. automatów czyszczących podłogi – szorowarek, zamiatarek, odkurzaczy, wytwornic pary. • Realizacja standardów pracy oraz wewnętrznych procedur. • Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

• Wyjazdy po odbiór oraz dostawę urządzeń do Klientów w województwie pomorskim w tym z naszego salonu w Gdyni.

• Wyjazdy do napraw mobilnych - wykonywanych w obiekcie Klienta.

Kwalifikacje i umiejętności:

• Wykształcenie techniczne: elektryczno-mechaniczne lub pokrewne.

• Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki. • Znajomość zasad funkcjonowania, diagnostyki i naprawy urządzeń elektryczno-mechanicznych. • Uprawnienia elektryczne (Gr.1) do 1 kV dozór/eksploatacja, lub deklaracja zdobycia po podjęciu pracy w ciągu miesiąca, możliwe wskazanie i pomoc w uzyskaniu realizowana poprzez firmę.

• Mile widziane uprawnienia energetyczne (Gr. 2. w tym kotły parowe) oraz gazowe (Gr.3) lub deklaracja zdobycia po podjęciu pracy w ciągu 1-3 miesięcy. • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia. • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole.

• Prawo jazdy kat. B. Zapewniamy: • Wiele wyzwań i pozytywnej energii związanych ze współpracą.

• Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie. • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, podstawa zależna od doświadczenia i umiejętności oraz premiowanie w podziale na jakości działań własnych oraz efektywności działań Zespołu.

• Nowoczesne i efektywne narzędzia do komunikacji ze współpracownikami.

• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

• Specjalizowane szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

• Pracę w miejscu, gdzie cenimy miłą i przyjazną atmosferę, zaangażowanie, inicjatywę oraz skuteczność. • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

•   Dopłaty do ubezpieczenia na życie i karty multisport, energetyczne poniedziałki, paczki świąteczne oraz spotkania/ imprezy integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą niniejszego portalu. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pestar Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO”

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pestar Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Iwaszkiewicza 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 839296866