2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Młyniska
Dodane 06 maja 2024

Technik Serwisu (Mechanik- Elektryk) myjki wysokociśnieniowe.

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

W związku z rozwojem Firma Amar-uhp.com poszukuje

do Działu Serwis Urządzeń Wysokociśnieniowych  kandydatów do pracy na stanowisku Technik Serwisu urządzeń z własnego taboru z możliwością rozwoju i awansu na stanowisko Starszy Technik Serwisu.

Pracujemy na maszynach renomowanego producenta Hammelmann.

Miejsce pracy:

Gdańsk ul. Na Ostrowiu,

Zadania i wyzwania:

• Diagnozowanie usterek - samodzielnie lub w zespole.

• Przegląd, konserwacja oraz naprawa urządzeń Hammelmann - m.in. agregatów wysokociśnieniowych, automatów czyszczących.

• Realizacja standardów pracy oraz wewnętrznych procedur.

• Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

• Wyjazdy do napraw mobilnych - wykonywanych w obiekcie Klienta.

Kwalifikacje i umiejętności:

• Wykształcenie techniczne: elektryczno-mechaniczne lub pokrewne.

• Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki.

• Znajomość zasad funkcjonowania, diagnostyki i naprawy urządzeń elektryczno-mechanicznych.

• Uprawnienia elektryczne (Gr.1) do 1 kV dozór/eksploatacja, lub deklaracja zdobycia po podjęciu pracy w ciągu miesiąca, możliwe wskazanie i pomoc w uzyskaniu realizowana poprzez firmę.

• Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.

• Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole.

• Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

• Wiele wyzwań i pozytywnej energii związanych ze współpracą.

• Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia, podstawa zależna od doświadczenia i umiejętności oraz premiowanie.

• Nowoczesne i efektywne narzędzia serwisowe.

• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

• Specjalizowane szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

• Pracę w miejscu, gdzie cenimy miłą i przyjazną atmosferę, zaangażowanie, inicjatywę oraz skuteczność.

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 906129583