2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bielsko-Biała
Dodane 10 maja 2024

Technik Serwisu-serwisant

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do dynamicznego zespołu TenRent, lidera w dziedzinie wynajmu i serwisu wysokiej jakości urządzeń marki Tennant, znanej z niezawodności i profesjonalizmu. Jesteśmy w trakcie poszukiwania zaangażowanego i kompetentnego Technika Serwisu Maszyn Czyszczących, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie remontów generalnych, konserwację oraz przygotowywanie urządzeń do wysyłki. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat, atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez regularne szkolenia produktowe i serwisowe. Szukamy pracownika, który będzie gotowy na wieloletnią współpracę i będzie chciał rozwijać się razem z nami, tworząc wspaniałą i zgraną ekipę. Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie remontów generalnych maszyn czyszczących

  • mycie maszyn

  • przygotowywanie zapotrzebowania na części

  • sporządzanie dokumentacji związanej z remontami w systemie komputerowym

  • testowanie maszyn przed wysyłką

  • przygotowanie maszyn do wysyłki

Wymagania:

  • znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn lub samochodów

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

  • obowiązkowość i terminowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

  • godziny pracy 8:00-16:00

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia produktowe i serwisowe

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 917312254