2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Włochy
Dodane 16 kwietnia 2024

Technik Serwisu / Serwisant

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma z branży usługowej zatrudni osobę do swojego punktu zlokalizowanego w dzielnicy Włochy w Warszawie na stanowisko:

Technik Serwisu

Miejsce pracy –Warszawa

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki

  • Wykształcenie elektrotechniczne

  • Elastyczność w działaniu

  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń w placówce

  • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Instalacja nowych urządzeń i szkolenia z zakresu obsługi

  • Dokonywanie napraw interwencyjnych

  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności

Oferujemy:

  • Gwarantujemy przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na 1/2 etatu lub B2B

  • Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 642586812