2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Środa Śląska
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik serwisu/ Serwisant

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

W związku z  rozwojem działu serwisu firmy PFEIFER Polska, poszukujemy osoby do podjęcia ciekawych oraz ambitnych wyzwań na stanowisku:

Technik serwisu

Region: Wrocław i okolice

Jakie będą Twoje zadania w PFEIFER ?

Samodzielne wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń technicznych u klientów (dojazd na serwisy służbowym busem bezpośrednio z miejsca zamieszkania, nie z siedziby firmy)

Współpraca z pozostałymi serwisantami

Bezpośredni kontakt z klientami podczas wykonywania przeglądów

Przygotowanie protokołów z przeglądów, obsługa oprogramowania serwisowego

Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

Ciągłe doskonalenie oraz samodzielność

Jakich kompetencji wymaga stanowisko oferowane przez PFEIFER ?

Doświadczenie w pracach technicznych i/lub wykształcenie zawodowe mechaniczne

Zmysł techniczny, zainteresowanie techniką

Zdolności manualne, umiejętność operowania narzędziami

Zaradność, samodzielność, elastyczność, odpowiedzialność

Chęć do podróży służbowych, posiadanie aktywnego prawa jazdy kat. B

Sprawność fizyczna

Podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Mile widziane:

Doświadczenie przy pracach z urządzeniami transportu bliskiego, zawiesiami

Czego możesz oczekiwać od PFEIFER ?

Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z możliwością rozwoju oraz długoletniej współpracy

Ciekawej i inspirującej pracy w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej

Atrakcyjnego wynagrodzenia adekwatnego do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Benefitów pracowniczych m.in. w postaci opieki lekarskiej oraz ubezpieczenia grupowego

Świetnej atmosfery pracy w zgranym zespole z pasją

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 909715182