2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Świętokrzyskie
  6. Wsparcie techniczne - Kielce
Dodane 11 kwietnia 2024

Technik serwisu / Serwisant IT

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy pracowników terenowych do obsługi zgłoszeń serwisowych w regionie województwa świętokrzyskiego i powiatach ościennych.

Mile widziani kandydaci mieszkający w promieniu 20-40km od Kielc

Główne obowiązki Technika :

  • Serwisowanie i naprawa sprzętu informatycznego, urządzeń technicznych, SSWiN w placówkach handlowych – wyjazdy do klienta

  • Usuwanie awarii sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych zgodnie z założonym czasem SLA

  • Naprawy sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych w biurze serwisu

  • Gotowość do wyjazdów projektowych zgodnie z zadanym przez klientów harmonogramem

  • Chęć do rozwoju i podnoszenia wiedzy technicznej

Preferowane oczekiwania:

  • Obsługa elektronarzędzi i umiejętność dokonywania drobnych napraw technicznych

  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań serwisowych

  • Podstawowa znajomość sprzętu komputerowego w zakresie: konfiguracji, instalacji, diagnozowania usterek i infrastruktury sieciowej LAN/WiFi

  • Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej i czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość systemów Windows 10 w zakresie instalacji/konfiguracji drukarek oraz oprogramowania, znajomość podstawowych zagadnień Active Directory

  • Znajomość systemu Linux w stopniu podstawowym

  • Podstawowa znajomość SSWiN Satel

Dodatkowe atuty:

  • Uprawnienia SEP 1kV,

  • Umiejętność lutowania, podstawowych pomiarów i diagnostyki okablowania

  • Doświadczenie w zakresie diagnostyki i serwisowania systemów alarmowych, ppoż oraz monitoringu

  • Doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych

  • Doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń drukujących

  • Doświadczenie w zakresie naprawy urządzeń ze stanowisk sprzedaży mięsa/wędlin, typu wagi, krajalnice, piły do kości, maszynki do mięsa

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) - jesteśmy nastawieni na dłuższą współpracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Pakiet socjalny (bony, karty żywieniowe, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe)

  • Ambitną, ciekawą oraz pełna wyzwań pracę

  • Samochód służbowy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 877391345