2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Kalisz
Dodane 06 kwietnia 2024

Technik serwisu/serwisant urządzeń biurowych - kserokopiarki, drukarki

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Zajmujemy się kompleksowo rozwiązaniami do druku cyfrowego Konica Minolta. Poszukujemy do naszego zespołu serwisanta urządzeń biurowych.

Zakres obowiązków:

Obsługa serwisowa urządzeń Konica Minolta, w tym:

  • przeglądy okresowe i naprawy kopiarek, drukarek

  • diagnostyka uszkodzeń

  • instalacja w środowisku sieciowym klienta

  • pomoc techniczna udzielana w formie konsultacji telefonicznych

  • pomoc w doborze urządzeń odpowiednich dla potrzeb klienta

Czego oczekujemy?

  • preferowane wykształcenie techniczne

  • podstawowa wiedza z obszaru IT

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • zainteresowania techniczne, informatyczne i zdolności manualne

  • samodzielność i konsekwencja w działaniu

Mile widziane: doświadczenie w branży, znajomość języka angielskiego

Rozważymy przyjęcie osoby bez doświadczenia zainteresowanej pogłębiać zwoją wiedzę z dziedziny technicznej.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stałe wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (oferujemy wyjazdy, które sprzyjają nabieraniu doświadczenia, poznawaniu świata)

  • odpowiednie i nowoczesne narzędzia pracy, dzięki którym praca staje się prostsza

  • zgrany zespół złożony z kompetentnych osób

  • przyjazną atmosferę i wiele okazji do integracji również podczas codziennych zajęć

Prosimy o złożenie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty!

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 754357415