2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Szczytno
Dodane 18 kwietnia 2024

Technik serwisu sieci

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczytno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Przedsiębiorstwo Matcom - wiodąca firma z branży telekomunikacyjnej, świadcząca kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne od 2001 roku wspierając zarówno małe, średnie firmy jak i duże korporacje w obsłudze telekomunikacyjnej, poszukuje pracowników na

Stanowisko: Technik Serwisu Sieci

Opis stanowiska:

· Wsparcie techniczne klienta, podpisywanie umów.

· Diagnostyka awarii i planowanie działań serwisowych

Wymagania:

· Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe.

· Podstawowa znajomość sprzętu komputerowego klasy PC

· Brak lęku wysokości

· Prawo jazdy kat. B

Mile widziane: · Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

· doświadczenie w branży elektrycznej,

Oferujemy:

· System wynagradzania oparty na jasnych zasadach.

· lub Umowę podwykonawczą.

Prosimy o zapoznanie się z profilem spółki na

www.matcom.com.pl

Zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą OLX

 Szukasz pracy biurowej? Masz doświadczenie lub chcesz spróbować nauczyć się pracy na tym stanowisku Matcom - wiodąca firma z branży telekomunikacyjnej, świadcząca kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne od 2001 roku wspierając zarówno małe, średnie firmy jak i duże korporacje w obsłudze telekomunikacyjnej, poszukuje pracowników stanowiących pomoc dla pracowników Biura Obsługi Abonenta w Szczytnie.

Informacja dla zainteresowanych. Póki to ogłoszenie ukazuje się w OLX to jest aktualne.

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 912640041