2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Opolskie
  5. Inżynieria - Opole
Dodane 13 maja 2024

Technik Serwisu w branży chłodniczej

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego klienta, lidera w branży chłodniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

 Technika Serwisu na terenie województwa opolskiego

 Zakres Obowiązków:

·       Odpowiedzialność za uruchomienie, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach,

·       Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami,

·       Identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów na terenie firmy klienta,

·       Wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontrola oraz badanie zgłoszeń serwisowych, w tym wymiana lub modernizacja urządzeń i systemów,

·       Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji,

·       Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów,

·       Zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów.

Oczekiwania:

·       Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe Inżynierskie w zakresie HVAC),

·       Minimum 3 letnie doświadczenie w serwisie chillerów,

·       Uprawnienia SEP na eksploatację urządzeń,

·       Uprawnienia F-gaz,

·       Otwartość na pogłębianie wiedzy, zainteresowanie systemami HVAC,

·       Ukierunkowanie na potrzeby klienta,

·       Znajomość pakietu Microsoft Office,

·       Prawo jazdy kat. B – min. 2 lata,

·       Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

·       Uprawnienia do eksploatacji urządzeń zawierających substancje kontrolowane,

·       Uprawnienia do eksploatacji urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20kW,

·       Uprawnienia do eksploatacji urządzeń ciśnieniowych,

·       Uprawnienia do lutowania 'lutami twardymi',

·       Wiedza i chęć rozwoju w obszarze automatyki,

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Firma oferuje:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       Samochód służbowy, również do celów prywatnych,

·       Prywatna opieka medyczna,

·       Ubezpieczenie na życie,

·       Karta MultiSport lub Wczasy „Pod gruszą”,

·       Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników,

·       Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej,

·       Dodatkowe premie uwarunkowane wynikami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 915265969