2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dodane 23 kwietnia 2024

Technik serwisu wózków widłowych i paletowych

Wynagrodzenie

4 242 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

STANOWISKO: Technik Serwisu Wózków Widłowych i Paletowych

O FIRMIE: Logistyka i Transport Wewnętrzny (LTW) zajmuje się serwisem, wynajmem i sprzedażą wózków widłowych i paletowych. Działamy na terenie województwa Dolnośląskiego i sąsiadujących.

MIEJSCE ZATRUDNIENIA: Wrocław (dolnośląskie)

RODZAJ UMOWY: umowa o pracę

WYMIAR: pełny wymiar (8/8h)

DNI PRACY: poniedziałek – piątek (wolne weekendy)

SPECYFIKA PRACY: praca dojazdowa u klientów oraz w siedzibie firmy

OFERUJEMY:

·        pracę w niewielkim zespole nastawionym na budowanie przyjaznych relacji

·        nabycie fachu w wąskiej, nieustannie rozwijającej się branży

·        umowę o pracę na pełny lub niepełny etat

·        możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazowych

·        niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy (wyposażony w narzędzia i części zamienne) oraz odzież ochronną

·        adekwatne wynagrodzenie do umiejętności i premię roczną

·        premia za staż pracy

·        porady prawne

·        możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych pływaków oraz rowerzystów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        diagnoza i analiza usterek oraz rozwiązywanie problemów technicznych

·        wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych

·        przygotowywanie raportów z wykonywanych czynności

·        na początku wszystko pod okiem doświadczonej osoby

WYMAGANIA:

·        wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

·        chęci do rozwoju zawodowego

·        zdolności organizacyjne

·        komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, lojalność

·        prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

·        wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

·        doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

·        uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

WYPŁATA:

4242-5200 brutto/mies.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 904779592