2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Żarów
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik UR - maintenance

Lokalizacja

Żarów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KCP Sp. z o.o. w Żarowie jest częścią koreańskiego koncernu KAC, specjalizującego się w obróbce odlewów aluminiowych, działającego w branży automotive. W związku z rozwojem naszej Firmy aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Technik UR – maintenance

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatku frekwencyjnego i dodatku za dojazdy,

- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z branży automotive.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie min. zawodowe,

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów (elektryczne, pneumatyczne)

- Znajomość narzędzia TPM,

- Uprawienia SEP do 1kv,

- Dyspozycyjność – praca na zmiany,

- Znajomość maszyn odlewniczych będzie dodatkowym atutem.

ZADANIA:

– Diagnostyka i usuwanie bieżących awarii oraz usterek maszyn,

– Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych,

– Realizacja okresowych przeglądów urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,

– Udział w modyfikacjach oraz rozwoju obecnie stosowanych rozwiązań technicznych,

– Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, naprawy i wykonywanie części zamiennych,

– Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Lokalizacja

Żarów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żarów
ID: 844137986