2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Nagradowice
ALUPLAST         Dział Personalny
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Budynku Poznań/ Nagradowice

Lokalizacja

Nagradowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 30% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Technik Utrzymania Budynku

Twój zakres obowiązków

  • Praca w lokalizacji Poznań lub Nagradowice ( dodatkowe benefity dla pracowników oddziału w Nagradowicach transport pracowniczy, karta lunchowa)

  • Zapewnienie funkcjonowania zakładu, w zakresie infrastruktury

  • Usuwanie awarii występujących w obszarze infrastruktury oraz wdrażanie działań prewencyjnych

  • Wykonywanie bieżących prac konserwacyjnych oraz zaplanowanych przeglądów i napraw

  • Koordynowanie i monitorowanie prac firm zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia ( mile widziane w utrzymaniu budynku produkcyjnego)

  •  Praktyczna wiedza z zakresu elektryki ogólnej, mechaniki oraz układów chłodniczych.

  • Podstawowa znajomość funkcjonowania systemów przeciwpożarowych.

  • Uprawnienia energetyczne eksploatacyjne gr 1,2,3 .

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

U nas znajdziesz:

  • długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

  • możliwość korzystania z karty Multisport

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Pikniki rodzinne

  • Dodatkowe benefity dla pracowników oddziału w Nagradowicach: karta lunchowa, transport pracowniczy

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nagradowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nagradowice
ID: 890820078