2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Obiektów, Pasibus Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Pasibus to znana marka na rynku gastronomii. Jesteśmy siecią burgerowni wywodzącą się z tzw. street foodu i obecnie działamy w 28 lokalach w całej Polsce.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Technik Utrzymania Obiektów

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

Głównym zadaniem będzie podejmowanie wszelkich działań niezbędnych do likwidacji usterek, awarii we Wrocławskich lokalach w tym:

  • naprawy i konserwacje przeglądów sprzętu i urządzeń,

  • zakup  artykułów niezbędnych do likwidacji usterek, awarii,

  • naprawy hydrauliczne, elektryczne i mechaniczne,

  • malowanie oraz drobne usług budowlane,

  • podejmowanie wszelkich działań niezbędnych do likwidacji awarii elementów budowlanych, instalacji, urządzeń w zakresie przekraczającym zakres robót konserwacyjnych,

  • zgłaszanie kierownikowi oraz specjaliście ds. infrastruktury wszelkich usterek, awarii,

  • prowadzenie bieżącej ewidencji zgłoszeń konserwacyjnych i ich realizacji,

  • Współpraca z kierownikiem oraz specjalistą ds. infrastruktury dotycząca  wyznaczania priorytetów i kalendarza napraw.

  • dostarczanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia usługi (faktury VAT)

Wymagania:

  • wiedza techniczna i umiejętności manualne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie w powierzoną pracę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 872652584