2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Przytkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik utrzymania obiektu

Lokalizacja

Przytkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnimy osobę do technicznego utrzymania obiektów.

Zakres obowiązków :

  • utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych (klimatyzacja, wentylacja, grzewcze, gaz, elektryka, lub inne w zależności od obiektu)

  • naprawy zgłoszonych awarii- wykrywanie i usuwanie usterek

  • wymiana elementów eksploatacyjnych

  • wykonywanie przeglądów zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • umiejętność diagnozowania usterek instalacji

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • czynne prawo jazdy kat.B

  • punktualność

  • dokładność i estetyka w wykonywaniu powierzonych zadań

  • sumienność i efektywność w wykonywaniu obowiązków

  • samodzielność w wykonywaniu prac

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Mile widziane uprawnienia SEP G1 ,G2 ,G3

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość doszkolenia i poszerzenia swoich umiejętności

  • szkolenia

  • posiadamy pełne zaplecze serwisowe

  • umowa zlecenie / umowa o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Skontaktujemy się , tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Przytkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Przytkowice
ID: 902313960