2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Czerniewice
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Obiektu

Lokalizacja

Czerniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis oferty

Firma Enson poszukuje osoby na stanowisko Technik Utrzymania Obiektu.

Jesteśmy producentem konstrukcji dla branży PV.

Pomagamy firmom EPC, producentom i generalnym wykonawcom wykorzystywać maksimum zielonej energii. Doświadczenie zdobywaliśmy na rynkach europejskich – w portfelu mamy już ponad 200MW zrealizowanych inwestycji, a kolejne 3 GW czeka w portfelu GK na realizacje.

Konstrukcje Enson tworzyliśmy z najwyższą starannością, na własne potrzeby inwestycyjne. Spełniają one obowiązujące normy gwarantując niezawodność, trwałość i efektywne użytkowanie przez lata.

Własne biuro projektowe i R&D pozwala nam odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej TDJ. Wraz z innymi firmami z sektora energetycznego, przemysłowego, czy e-mobility, przyspieszamy transformację energetyczną, korzystając wzajemnie ze swoich doświadczeń i zasobów.

Wspólnie tworzymy silny podmiot na rynku zielonej energii.

Jako technik Utrzymania Obiektu będziesz uczestniczył w naprawach i usuwaniu awarii infrastruktury budynku i urządzeń pomocniczych. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń infrastruktury oraz podejmowanie działań prewencyjnych i utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu oraz instalacji elektrycznej zakładu. Będziesz prowadził prace przeglądowe, remontowe oraz modernizacyjne. Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Kierownik Utrzymania Ruchu i to właśnie do tej osoby będziesz systematycznie raportował.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje: elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne, chłodnicze, ciepłownicze, systemy ppoż., teleinformatyczne.);

  • Rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Usuwanie usterek i konserwacje podległych urządzeń i systemów;

  • Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych;

  • Realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami;

  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych.

  • Nadzór nad serwisami oraz firmami zewnętrznymi,

  • Nadzór nad wykonawstwem projektów inwestycyjnych infrastruktury,

  • Wprowadzenie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń,

  • Obsługa codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej,

  • Przygotowanie raportów.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad serwisowania urządzeń;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia zawodowe z zakresu SEP E1do 15 kV

  • Wiedza z zakresu hydrauliki

  • Prawo Jazdy kat B.

Lokalizacja

Czerniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Czerniewice
ID: 913919154