2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Bolesławiec
SPIE Building Solutions Sp. z o. o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Obiektu (K/M)

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

SPIE Building Solutions Sp. z o.o. to lider polskiego rynku Facility Management, świadczący multitechniczne usługi dla nieruchomości biurowych, logistycznych, handlowych i przemysłowych. Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 800 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 10,2 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;

  • usuwanie awarii i usterek lub zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu;

  • prewencyjna konserwacja;

  • współpraca z podwykonawcami i serwisami zewnętrznymi;

  • wykonywanie drobnych napraw

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, hydraulicznym, mechanicznym lub pokrewnym;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub logistyczne);

  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (elektryka, HVAC, hydraulika, pneumatyka, automatyka budynkowa);

  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń oraz ich naprawa;

  • umiejętność współpracy i integracji w zespole

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP E1, E2, E3;

  • obsługa komputera – pakiet MS Office;

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 913959375