2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
KK Wind Solutions
Dodane 01 maja 2024

Technik Utrzymania Obiektu/ Konserwator

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KK Wind Solutions dynamicznie się rozwija i z sukcesem osiąga kolejne cele. W związku z tym, poszukujemy nowych pracowników do Działu Administracji Budynku, którzy chcą dołączyć do Naszego Zespołu. Jesteśmy otwarci na talent, pasję i zaangażowanie, które przyczynią się do dalszego wzrostu naszej organizacji. Zapewniamy inspirujące środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dołącz do nas, aby być częścią naszego ekscytującego procesu rozwoju!

Praca na stanowisku Technika Utrzymania Budynku/Konserwatora jest w systemie dwóch zmian.  Do twoich obowiązków będą należeć  różnorodne zadania związane z utrzymaniem budynku, takie jak drobne prace remontowe, konserwacyjne, przeglądy oraz usuwanie awarii i usterek.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór techniczny nad obiektami,

  • Bieżąca naprawa usterek,

  • Utrzymanie w pełnej sprawności hal produkcyjnych - m.in naprawa usterek elektrycznych (np. wymiana gniazdka, wymiana świetlówki,  regulacja drzwi),

  • Naprawa usterek hydraulicznych, urządzeń sanitarnych (np. wymiana zaworu, wymiana baterii),

  • Drobne prace malarskie,

  • Diagnozowanie usterek i ich naprawa.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków lub zamiłowanie do prac remontowych i "majsterkowania".

  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki podnośnikowe lub spalinowe (IWJO lub IIWJO), lub gotowość do zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy.

  • Posiadanie lub możliwość odnowienia uprawnień SEP do 1 kV. Jeśli posiadasz wykształcenie elektryczne lub pokrewne sfinansujemy zdobycie uprawnień SEP do 1 kV.

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dokładność, odpowiedzialność, systematyczność oraz samodzielność w realizacji zadań,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera - mile widziana.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Premię frekwencyjną,

  • Dodatek transportowy,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej po 3 miesiącach,

  • Bony na Święta,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Owocowe poniedziałki,

  • Możliwość nauki języków obcych,

  • Finansowanie kursów, takich jak SEP, UDT i inne.

Dołączając do nas masz szansę na rozwój swoich umiejętności w stale rozwijającej się Firmie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 856785378