2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Osiedle Witosa
Dodane 02 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu - Belgia - darmowe zakwaterowanie !

Wynagrodzenie

15 800 - 17 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Witosa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Sint Niklaas, Belgia - szukamy osoby do pracy na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Twoje obowiązki:

  • utrzymanie maszyn, urządzeń oraz infrastruktury w sprawności i gotowości technicznej do pracy,

  • usuwanie awarii i usterek układów elektrycznych, mechanicznych, sterowania,

  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie obiektu,

  • udział w uruchomieniu nowych maszyn,

  • współpraca z pracownikami produkcji oraz magazynu,

  • usprawnianie funkcjonalności maszyn produkcyjnych,

  • nadzór techniczny wśród pracowników produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z elektromechaniką przemysłową (min. 1 rok),

  • znajomość j. angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia SEP mile widziane.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na zasadzie delegowania,

  • szkolenie stanowiskowe - odpowiedni system wdrożenia,

  • wynagrodzenie brutto w zmianach dziennych (w trakcie szkolenia) 21,89 EUR/h,

  • wynagrodzenie brutto w zmianach dziennych (po szkoleniu) 22,89 EUR/h (+wyrównanie od pierwszego dnia),

  • wynagrodzenie brutto w zmianach nocnych (w trakcie szkolenia) 25,39 EUR/h,

  • wynagrodzenie brutto w zmianach nocnych (po szkoleniu) 26,39 EUR/h (+wyrównanie od pierwszego dnia),

  • standard 168 godz./mies + możliwe nadgodziny,

  • dyżur telefoniczny +300,00 EUR/tyg.,

  • dodatek za pranie odzieży w wysokości +1,19 EUR/dzień,

  • 13. pensja,

  • czeki żywnościowe w wysokości +6,91 EUR/dzień,

  • samochód służbowy + karta paliwowa (nie ponosisz kosztów dojazdów do pracy),

  • darmowe zakwaterowanie + pomoc polskiego koordynatora.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Witosa
ID: 902097744