2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ostrów Wielkopolski
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ZMK-Delikates Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wlkp. jest nowoczesną i rozwijającą się firmą produkującą wyroby rybne oraz przekąski antipasti. Nasze wyroby spotkasz na półkach wiodących sieci handlowych w całej Europie. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez bieżące usuwanie problemów technicznych na hali produkcyjnej.

  • Wykonywanie prac konserwatorskich, modernizacja, rozbudowa urządzeń produkcyjnych.

  • Udział w pracach montażowych i instalacyjnych maszyn i infrastruktury.

  • Obsługa urządzeń elektrycznych, pneumatycznych, systemów zasilania elektrycznego i sprężonym powietrzem, elektronarzędzi.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie: średnie techniczne lub zawodowe (automatyk, mechatronik, elektryk)

-podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki, pneumatyki i automatyki

-umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

-dobrej organizacji pracy własnej, oraz umiejętność pracy w zespole

-konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu

-komunikatywności,

-prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu,

- atrakcyjny fundusz socjalny - karty Multisport

-możliwość rozwoju zawodowego, kursy szkolenia

Chętnie przyjmiemy osobę do przyuczenia lub bezpośrednio po szkole.

Kontakt:

ZMK Delikates Sp. z o.o.

ul. Dwernickiego 1,

63-400 Ostrów Wlkp.

www.marisco.pl

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 827017212