2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Orchowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Orchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Snebo z siedzibą w Orchowie poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich należytego stanu technicznego,

  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń,

  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

  • zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - Mechanik, Elektryk lub Elektromechanik,

  • sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie swoich obowiązków,

  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV lub gotowość do ich zrobienia w ciągu 3 miesięcy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w nowoczesnym zakładzie,

  • bezpieczną odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia,

  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony zespołu,

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja(małpka)snebo.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SNEBO z siedzibą w Orchowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest SNEBO z siedzibą w Orchowie przy ul. Słupeckiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Orchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Orchowo
ID: 892484387