2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Sącz
Dodane 01 maja 2024

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

 ·       Naprawy bieżących usterek elektrycznych i energetycznych na hali produkcyjnej

·       Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń na hali produkcyjnej

·       Skuteczne usuwanie awarii i usterek elektromechanicznych.

·       Wdrażanie działań usprawniających, które mają na celu prewencję przyszłych awarii.

·       Szkolenie operatorów w zakresie standardów czyszczenia, kontroli maszyn

Wymagania pracodawcy:

 ·       Doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu – mile widziane

·       Wiedza z zakresu mechaniki i elektryki

·       Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych

·       Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

·       Samodzielności oraz sumienności w wykonywaniu zadań

·       Dobrej organizacji pracy własnej

·       Umiejętności analitycznego myślenia i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań

Pracodawca oferuje

 ·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       Przyjazną atmosferę i zgrany zespół

·       Szeroki pakiet benefitów, m.in. wczasy pod gruszą

Kontakt:

(18)521-33-21

(18)521-33-40

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 910794988