2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łowicz
Maspex
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy duże możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

W związku z realizacją nowych instalacji i oraz rozwojem naszego zakładu do naszego działu Utrzymania Ruchu odpowiedzialnego za zapewnienie płynnej realizacji produkcji poprzez utrzymanie parku maszynowego w ruchu poszukujemy pracowników. Dołączając do zespołu Techników Utrzymania Ruchu pracujących bezpośrednio przy produkcji wyrobu gotowego nowy pracownik będzie realizował zadania z obszaru elektromechaniki wspierając dział Produkcji w codziennej pracy.

Twój zakres obowiązków
  • usuwanie bieżących awarii powstających w toku produkcji,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji zgodnie z przygotowanym planem i zleceniem od przełożonego,
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw,
  • ścisła współpraca z Operatorami Maszyn i Kierownictwem produkcji.
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie (mechatronika, mechanika, elektryka lub pokrewne),
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
  • znajomość zagadnień z zakresu: mechatroniki, mechaniki, elektryki i elektroniki,
  • nastawienie na rozwiązywanie złożonych problemów, współpracę zespołową.
To oferujemy
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej cenionymi przez konsumentów,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, możliwość dojazdu transportem zakładowym, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, dofinansowanie posiłków oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łowicz
ID: 911046154