2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tczew
Dodane 17 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy - Tczew

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń.

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn/urządzeń.

  • Diagnostyka, usuwanie awarii i usterek maszyn/urządzeń. Uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją.

  • Wnioskowanie o zakup części zamiennych.

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

  • Udział w odbiorach maszyn w firmie oraz u dostawców zewnętrznych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku: mechatronika, mechanika, elektrotechnika.

  • Znajomość układów: automatyki przemysłowej, mechanicznych, pneumatycznych.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegów procesów produkcyjnych.

  • Doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn i diagnozowania usterek.

  • Minimum rok doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi jako mechanik/technik UTR.

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

  • Podstawowa wiedza na temat bezpieczeństwa pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośredni przez Klienta.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie nauki języków.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Paczki świąteczne.

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Dodatek relokacyjny dla osób spoza woj. pomorskiego

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV przez portal.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(at)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 9546WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 912387452