2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Przylep
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Przylep

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Toppoint Polska zatrudni na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym funkcjonowaniem;

  • Bieżące naprawy urządzeń na wydziałach produkcyjnych;

  • Diagnozowanie i naprawa usterek technicznych w celu minimalizacji przestojów produkcyjnych;

  • Udział w projektach mających na celu ulepszenie linii produkcyjnych i zwiększenie efektywności operacyjnej;

  • Dbanie o zgodność działań z przepisami BHP;

  • Budowanie instalacji elektrycznych, sprężonego powietrza i wentylacyjnych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Zainteresowanie lub znajomości zagadnień specjalistycznych z obszaru eksploatacji układów hydrauliki siłowej, pneumatyki i mechaniki;

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka;

  • Znajomość zasad funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zdolności analityczne;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Język angielski – poziom komunikatywny w mowie i piśmie

  • Dobra obsługa komputera

  • Dobra, praktyczna znajomość systemów automatyki / elektro-pneumatyki

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju swoich kompetencji;

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym umowa min. na rok);

  • Fundusz socjalny (bony na święta, dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci);

  • Możliwość skorzystania z pakietu LuxMed oraz karty Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX.

 Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Dane osobowe są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „TOPPOINT POLSKA” sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Zakładowa 23 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Przylep,

Lubuskie

Lubuskie, Przylep
ID: 914156829