2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ligota Dolna
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Ligota Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

ASPӦCK Automotive Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu.

Firma Aspöck istnieje od ponad 40 lat na rynku. Obecnie jest wiodącym, europejskim producentem zapewniającym klientom indywidualne i innowacyjne rozwiązania, między innymi dla branży motoryzacyjnej, do samochodów ciężarowych, przyczep, motocykli, przyczep kempingowych, sprzętu rolniczego i pojazdów specjalnych.

W zakładzie w Ligocie Dolnej koło Kluczborka Aspöck Automotive produkuje obecnie lampy między innymi dla Klientów takich jak Volkswagen czy Thule.

W związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem wieloletnich projektów, szukamy pracowników chcących rozwijać się wraz z firmą. Dołącz do Nas i aplikuj już dziś.

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych

  • Wykonywanie remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z przygotowanym planem

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi przeglądami i naprawami

  • Instalacja nowego sprzętu

  • Wykonywanie niezbędnych zmian i modyfikacji sprzętu, systemów i instalacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne - preferowany profil: elektryk, mechanik itp.

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się rysunkiem technicznym

  • Znajomość zagadnień z dziedziny m.in.: elektroniki, mechaniki, pneumatyki i hydrauliki

  • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Możliwość dalszego rozwoju na stanowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą proszone są o przesyłanie CV przez portal OLX lub o dostarczenie CV bezpośrednio do siedziby firmy zlokalizowanej pod adresem: Ligota Dolna, ul. Przemysłowa 11, 46-200 Kluczbork.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Szanowny Kandydacie!

Zanim złożysz CV sprawdź czy umieściłeś na nim zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, ponieważ CV bez zawartej zgody nie będzie brało udziału w procesie rekrutacyjnym!

Tak powinna brzmieć zgoda :

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb obecnej rekrutacji."

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie Twojego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji w naszej firmie, należy umieścić również poniższą zgodę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Lokalizacja

Ligota Dolna,

Opolskie

Opolskie, Ligota Dolna
ID: 914201585