2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Poczernin
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Poczernin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

INTELIGHT Sp. z o. o. zatrudni na stanowisko:

• TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce wykonywania pracy – Poczernin koło Płońska.

Zadania:

• konserwacja i regulacja maszyn i urządzeń na obszarze produkcji

• diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń

• przeprowadzanie napraw i remontów maszyn i urządzeń

• uczestniczenie w budowaniu systemów automatyzacji produkcji

• nadzór nad pracą urządzeń automatyzacji produkcji.

Oczekujemy:

• wykształcenie - automatyka, elektryka/mechanika

• wiedzy z zakresu oprzyrządowania, instalacji elektrycznych, pneumatyki, robotyki

• mile widziana znajomość obsługi i programowania robotów przemysłowych

• mile widziane doświadczenia w obszarze automatyki

• umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną

• umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz znajomość czytania prostych rysunków technicznych

• umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń automatyki przemysłowej

• mile widziana umiejętność z zakresu programowania PLC, paneli operatorskich, falowników

• obsługa komputera (Word, Excel)

Oferujemy:

• szkolenie stanowiskowe

• stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• system premiowania

• możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

• abonament medyczny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez OLX.

Lokalizacja

Poczernin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Poczernin
ID: 914691130