2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podlaskie
  6. Utrzymanie ruchu - Białystok
  7. Utrzymanie ruchu - Nowe Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Partner in Pet Food, lider w branży produkcji karmy dla zwierząt, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Twoje zadania:

• zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych oraz prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego,

• nadzór nad infrastrukturą zakładu

• instalowanie, przenoszenie, obsługa maszyn i urządzeń

• współudział w przygotowywaniu, wdrażaniu i kontroli planu prewencji, przestoju maszyn i infrastruktury zakładu.

• diagnostyka awarii i propozycje rozwiązań problemów

• współpraca z operatorami maszyn

Oczekujemy:

• wiedza z zakresu technicznego (mechanicznego, elektrycznego, hydrauliki, pneumatyki),

• wykształcenie średnie techniczne, zawodowe lub wyższe,

• doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu - min. 1 rok

• Uprawnienia elektryczne do 1KW

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio u Pracodawcy

·         pensję zawsze na czas

·         premię uznaniową

·         dodatek za pracę na nocną zmianę

·         darmowe posiłki

·         pakiet benefitów

·         wszystkie wolne weekendy i Święta

·         dogodny dojazd

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu OLX lub kontakt telefoniczny pod numerem 512 255 576

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 907459962