2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Legnica
Agnieszka
Dodane 23 kwietnia 2024

Technik utrzymania ruchu - atrakcyjne wynagrodzenie/ pakiet benefitów

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.

Poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem oraz bez.

Osobom bez doświadczenia umożliwiamy nabycie nowych umiejętności poprzez odpowiednie przeszkolenie, natomiast osoby doświadczone wynagradzamy adekwatnie do posiadanych kompetencji.

Miejscowość wykonywania pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu

  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Znajomość budowy maszyn, umiejętność obsługi i diagnostyki sterowników PLC Siemens 1200, 1500 - mile widziane

  • Wiedza z zakresu automatyki i elektryki

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 5000 – 8000 zł brutto (w zależności od doświadczenia/ posiadanych umiejętności) – jesteśmy otwarci na negocjacje

  • Premię miesięczną 12% od wynagrodzenia zasadniczego

  • Premię absencyjną

  • Dodatek do wypoczynku, premię świąteczną

  • Pakiet benefitów:

    - Prywatna opieka medyczna LUXMED

    - ubezpieczenie na życie

    - dodatkowe świadczenia socjalne

    - paczki świąteczne

    - dofinansowanie dojazdów do pracy

    - dofinansowanie posiłków

  • Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Program wdrożeniowy do firmy oraz szkolenia na stanowisku pracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji załączając CV.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 846362456