2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Koziegłowy
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu/ DWIE ZMIANY / Atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukiwane osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku:

Technik Utrzymania Ruchu/Automatyk

Miejsce pracy: Koziegłowy koło Poznania (wymagany własny, niezależny dojazd)

Zadania:

  • przeprowadzanie prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego

  • konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn

  • diagnostyka urządzeń

  • prowadzenie dokumentacji remontowej

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

  • kontrola elementów bezpieczeństwa urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • doświadczenie w pracy w dziale Dziale Utrzymania Ruchu  (niezbędne)

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii, określania potrzeby zlecenia prac firmom zewnętrznym

  • ogólna wiedza i znajomość z zakresu budowy maszyn

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • samodzielność, kreatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (5500-7000 zł netto)

  • pracę w systemie II-zmianowym 6:00-14:00 / 14:00-22:00

  • dużą samodzielność

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w szkoleniach

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o aplikowanie wraz z załączonym CV (warunek konieczny).

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 873557439