2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wałbrzych
Anna Moczadłowska
Dodane 01 maja 2024

technik utrzymania ruchu, darmowy transport, praca od zaraz

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cześć, mam na imię Ania, jestem rekruterką i mam dla Ciebie pracę.

Szukam doświadczonych techników utrzymania ruchu, którzy lubią swoją pracę i chcą się w niej rozwijać.

Poniższa oferta dotyczy firmy w Strzegomiu, ale mam w swojej puli różne oferty pracy dlatego

APLIKUJ, a ja dopasuję pracę do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

oferujemy

  • umowa o praca na pełen etat bezpośrednio z zakładem
  • równoważny system pracy 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00
  • wynagrodzenie nawet 7000zł brutto
  • darmowy transport z Wałbrzycha, Świdnicy i Bolkowa
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatkowo 130zł brutto za każdą przepracowaną niedzielę
  • premia kwartalna do 10%
  • premia frekwencyjna 250zł brutto
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, imprezy i pikniki zakładowe)

zadania

  • diagnostyka, naprawa oraz modernizacja maszyn
  • wdrażanie usprawnień i modernizacji maszyn i urządzeń
  • udział w przezbrojeniach linii produkcyjnych
  • współpraca z działem produkcji i jakości

oczekujemy

  • uprawnienia SEP grupy 1 i 3
  • doświadczenia w konserwacji maszyn przemysłowych
  • wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 910854219