2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oława
Dodane 12 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Oławie

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Glantier Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem wyrobów kosmetycznych. Organizację budują ludzie pełni energii i pasji co ma przełożenie na wyniki firmy. Firma otrzymała m.in. kilkukrotnie wyróżnienie miesięcznika Forbes; Tytuł „Diament Forbesa” co jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce oraz potwierdzeniem siły i jakości marki.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

Monitorowanie Stanu Technicznego:

  • regularne monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń.

  • wykonywanie inspekcji w celu wykrywania wczesnych oznak zużycia lub potencjalnych awarii.

Wykonywanie Prac Konserwacyjnych:

  • planowanie i przeprowadzanie rutynowych prac konserwacyjnych na maszynach.

  • smarowanie, regulowanie, czyszczenie i wymiana zużytych części.

Diagnoza i Naprawa Awarii:

  • diagnozowanie przyczyn awarii i usterek mechanicznych, elektrycznych lub elektronicznych.

  • natychmiastowe reagowanie na awarie i szybkie ich usuwanie.

Zarządzanie Częściami Zamiennymi:

  • monitorowanie stanu magazynu części zamiennych.

  • zlecenia zakupu i składowanie niezbędnych części.

Raportowanie i Dokumentacja:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z przeglądami, naprawami i konserwacją.

  • raportowanie przebiegu prac oraz zaleceń dotyczących modernizacji.

Przygotowywanie Raportów Awaryjnych:

  • przygotowywanie raportów dotyczących awarii, czasu przestoju i działań naprawczych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronik / automatyk / elektryk).

  • Komunikatywność, chęć do pracy w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • Minimum kilkuletni staż pracy w zakładzie produkcyjnym na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności techniczne, pomysłowość i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, rzetelność i zaangażowanie w pracę.

  • Praktyczna znajomość pracy maszyn i mechanizmów

Oferujemy :

  • Wynagrodzenie na poziomie 6000-7000 zł brutto

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Objęcie pracowników ubezpieczeniem grupowym na życie (Nationale Nederlanden)

  • Objęcie pracowników opieką zdrowotną (PZU)

  • Dostęp i dofinansowanie do karty Multisport

  • Darmowe produkty firmowe w ramach przydziału pracowniczego co miesiąc

  • Udział w szkoleniach, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 888629121