2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szczecin
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Dąbie
rekrutacja_szczecin
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu- Szczecin Załom

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego, bieżący serwis, naprawy maszyn i urządzeń

  • realizacja prewencyjnych przeglądów linii produkcyjnych wg. harmonogramu prac;

  • współpraca z działem produkcji oraz działami wspierającymi

  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych prac serwisowych oraz nadzór nad zbiorem dokumentacji na potrzeby działu;

  • uczestnictwo w pracach instalacyjnych i rozruchach nowych urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • realizacja ustalonych wskaźników efektywnościowych Działu Utrzymaniami Ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego w kierunku mechanicznym, elektrycznym

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3- zmianowym (od poniedziałku do piątku)

  • znajomości zagadnień z obszaru elektryki, automatyki, mechaniki i pneumatyki;

  • doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu lub Serwisu;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych i pneumatycznych;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • uprawnienia SEP elektryczne eksploatacyjne E1 oraz uprawnienia UDT na podesty ruchome i wózki widłowe.

    Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • bezpłatny transport

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkoleń, możliwość awansów wewnętrznych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • bony żywieniowe

TE Connectivity oddział w Szczecinie rozwija się prężnie od 2018. Fabryka należy do gałęzi energetycznej ogólnoświatowego przedsiębiorstwa, zatrudniającego łącznie ok. 80 tys. osób. W hali zlokalizowanej w Parku Przemysłowym funkcjonują obszary produkcyjne, jak i logistyczno- dystrybucyjne. Oprócz strefy magazynowej, pracownicy przygotowują komponenty, a także pełne zestawy instalatorskie dla sieci średnio- i wysoko- energetycznych, których odbiorcami są klienci na całym świecie.

Cały proces koordynują: działy planowania, zakupów, jakości, inżynierii produkcji, dział utrzymania ruchu, logistyki, HR oraz finansów.

Fundamentem naszej działalności są wysoko wykwalifikowani inżynierowie i specjaliści. W chwili obecnej zatrudniamy już ponad 500 osób i ciągle prowadzimy nowe procesy rekrutacyjne

TE Connectivity dokłada wszelkich starań by pracownicy mogli rozwijać swoje kompetencje, talenty, umiejętności i wiedzę. Większość naszych rekrutacji to procesy wewnętrzne, kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój naszego zespołu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 781204360