2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Olkusz
Paulina
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Ruchu - Twoja pierwsza praca w UR!

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego Klienta, do zatrudnienia bezpośredniego poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Olkusz

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie w ruchu urządzeń i maszyn pneumatycznych (usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, pomoc przy przezbrojeniach linii).

  • Dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji.

  • Weryfikacja zużycia podstawowych elementów części maszyn.

Wymagania pracodawcy:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość zasad mechaniki maszyn i pneumatyki.

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek.

  • Uprawnienia SEP do 1 kV.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę - pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony - bez pośredników.

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

  • Premię miesięczną do 7% podstawy wynagrodzenia - realną do osiągnięcia.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • Możliwość udziału w szkoleniach z automatyki, pneumatyki, sterowników PLC.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, Fundusz Socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne), ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.

  • Pełne wsparcie przy wdrożeniu do pracy.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 913872995