2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ciechanów
Dodane 01 maja 2024

Technik Weterynarii - Obsługa Ferm Drobiu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

TECHNIK WETERYNARII – obsługa drobiu na fermach

Miejsce pracy: Gabinet Weterynaryjny Drobiu w Bieżuniu ul. Zacisze 3 obsługa ferm przede wszystkim na terenie powiatów: ciechanowskiego, żuromińskiego, mławskiego, płońskiego, sierpeckiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·      Wykonywanie czynności pomocniczych i asystowanie w czasie przeprowadzania badań klinicznych stanu zdrowia zwierząt na obsługiwanych fermach drobiu,

·      Pobieranie do badań laboratoryjnych próbek pobranych od zwierząt na obsługiwanych fermach drobiu,

·      Wdrażanie pod nadzorem lekarza weterynarii terapii leczniczej na fermie drobiu,

·      Asystowanie przy wykonywaniu badań związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt,

·      Realizacja procesu szczepień,

·      Wydawanie zaleceń zootechnicznych oraz konsultowanie zaleceń weterynaryjnych,

·      Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach.

WYMAGANIA:

·  Dyplom technika weterynarii,

·  Czynne prawo jazdy kategorii B,

·  Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

·  Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

·    Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,

·    Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

· stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

· atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Oferty prosimy kierować na adres:

REKRUTACJA 06 - 400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

adres email: rekrutacja(malpa)cedrob.com.pl

lub za pośrednictwem OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 879458989