2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Podlaskie
  6. Wsparcie techniczne - Białystok
  7. Wsparcie techniczne - Bacieczki
Dodane 02 kwietnia 2024

Technik Wsparcia IT

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Białystok

O firmie:

Dołącz do naszego zespołu w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej profesjonalne usługi IT. Nasza firma jest zobowiązana do dostarczania innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości wsparcia technicznego dla naszych klientów. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy zaangażowanego i kompetentnego Technika Wsparcia IT, który dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla klientów firmy, zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio na miejscu.

  • Diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego, w tym laptopów, desktopów i urządzeń peryferyjnych.

  • Reinstalacja i konfiguracja systemów operacyjnych oraz oprogramowania.

  • Pomoc w zarządzaniu i konfiguracji lokalnych sieci komputerowych LAN.

  • Monitorowanie systemów IT oraz reagowanie na zgłoszenia w systemie helpdesku.

  • Dbanie o aktualność dokumentacji technicznej i baz wiedzy.

  • Współpraca z zespołem w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych.

Wymagania:

Najważniejsze:

  • Silne chęci do pracy i rozwoju osobistego.

Mile widziane:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z zakresu informatyki lub pokrewnego.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, macOS i/lub Linux.

  • Podstawowa wiedza o sieciach komputerowych i protokołach sieciowych.

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz wysokie kompetencje interpersonalne.

  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 908987550