2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Jawczyce
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik/Wsparcie Serwisu

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

O nas

Hiab jest wiodącym dostawcą inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań do obsługi ładunków. Dążymy do tego, aby każdego dnia zapewniać klientom najlepszą obsługę dzięki najbardziej zaangażowanym pracownikom i partnerom.

Jako pionier w branży, Hiab sprawia, że obsługa ładunków jest inteligentniejsza, bezpieczniejsza i bardziej zrównoważona, aby budować lepsze jutro!

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju pod okiem naszych specjalistów;

  • Praca jednozmianowa;

  • Komfortowe miejsce pracy i przyjazna atmosfera;

  • Szwedzki profil prowadzenia firmy i wsparcia dla pracowników;

  • Równouprawnienie/ tolerancja - wartością naszej firmy;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;

  • Pakiet opieki medycznej Medicover;

  • Multisport dla Ciebie i Twojej rodziny: baseny, siłownie, sauny;

  • PPK;

  • Ubezpieczenie UNIQA na całe życie;

Cel stanowiska:

  • Serwis urządzeń przeładunkowych Hiab

Główne zadania:

  • Przeglądy, naprawy i konserwacja urządzeń transportu bliskiego;

  • Montaż i testowanie urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną;

  • Wykonywanie napraw układów mechanicznych, elektronicznych, elektrycznych i hydraulicznych;

  • Praca z dokumentacją techniczną;

  • Samodzielne lokalizowanie usterek i ich usuwanie,

Czego potrzebujemy?

  • Wykształcenie zawodowe;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Język angielski B1 - szkolenia/materiały

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i eksploatacyjną;

  • Wysoka dyspozycyjność, wyjazdy na terenie Polski;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Posługiwanie się narzędziami i oprzyrządowaniem technologicznym;

  • Wiedza z zakresu elektryki lub hydrauliki siłowej oraz mechaniki;

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 899585619