2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dąbrowa Górnicza
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik zmianowy/ Automatyk

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:
  • Bieżący nadzór nad systemami automatyki pracujących linii produkcyjnych
  • Drobne zmiany programowe w zakresie programów istniejących układów sterowania
  • Udział w okresowych przeglądach i remontach systemów sterowania linii produkcyjnych
  • Nadzór prac firm zewnętrznych w zakresie zmian sprzętowych dotyczących nowych i istniejących linii produkcyjnych
Wymagania:
  • Wiedza z zakresu zasad eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia SEP elektryczne lub energetyczne
  • Diagnostyka układów sterowania (napędy, sterowniki PLC)
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Zdolności manualne i techniczne
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca w systemie 4-brygadowym zgodnie z grafikiem
  • Widełki wynagrodzenia (pensja uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności)
  • Płaca zasadnicza + dodatek za pracę 4-brygadową
  • Premia produkcyjna
  • Premia frekwencyjna
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
  • Dofinansowanie posiłków
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 911891455