2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Grzegórzki
Dodane 17 kwietnia 2024

Technika Materiałów Kompozytowych

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska:

I2I Pipelines LTD poszukuje Technika Materiałów Kompozytowych do naszego biura w centrum Krakowa. Idealny kandydat/kandydatka posiada doświadczenie w produkcji przy użyciu kompozytów laminowanych oraz elastomerów poliuretanowych, ponadto świetnie posługuje się językiem angielskim. Praca na tym stanowisku nie wymaga siły fizycznej. Zespół produkcyjny w krakowskim oddziale firmy wykonuje zespoły czujników w osłonie kompozytowo-poliuretanowej, przygotowuje je do dalszej integracji oraz wspiera zespół R&D w doskonaleniu zarówno produktu, jak i procesu jego wytwarzania.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie elementów z kompozytów na bazie włókna szklanego, węglowego oraz materiałów prepreg zgodnie z dokumentacją techniczną, Laminowanie próżniowe, przygotowanie form i narzędzi do procesu, Wykonywanie elementów z elastomerów poliuretanowych, Obsługa pieca, Obsługa narzędzi ręcznych i elektrycznych, Czynny udział w doskonaleniu procedur i procesów w celu poprawy jakości wyrobów, Rozwiązywanie powstających problemów wspólnie z zespołem produkcyjnym i projektowym.

Wymagania:

Dokładność, dbałość o szczegóły,

Umiejętność pracy zgodnie z instrukcjami i procedurami w calu zapewniania stale wysokiego poziomu jakości,

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku służbowym (min. B2),

Gotowość do wyjazdu szkoleniowego do siedziby firmy w Wielkiej Brytanii (ok. 2-3 tygodni).

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy z kompozytami, szczególnie kompozytami prepreg,

Doświadczenie w pracy z żywicami poliuretanowymi.

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 912377584