2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szaflary
Dodane 24 kwietnia 2024

Technolog ds. opakowań

Lokalizacja

Szaflary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Technolog ds. opakowań

Lokalizacja: Szaflary

Umowa o pracę / Pełny etat

Firma: MAGDA Plant-Based

Twój zakres obowiązków:

• - Standaryzacja procesu dotyczącego opakowań, planowanie i efektywne wdrażanie ich na linę produkcyjną, zarówno w zakresie zmiany obecnych opakowań, jak i nowych,

• - poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w związku ze zmieniającym się prawem, m.in. w zakresie odpowiedzialności przedsiębiorstw za zmiany w opakowaniach produktów w odniesieniu do Dyrektywy Unijnej,

• - koordynowanie przeprowadzania prób produkcyjnych opakowań na liniach produkcyjnych, a także testów logistycznych nowych opakowań,

• - weryfikacja i nadzór nad dokumentacją technologiczną opakowań,

• - aktualizowanie wzorców opakowań,

• - opracowywanie logistyk paletowych dla nowych produktów oraz aktualizacja istniejących,

• - przeprowadzanie wewnętrznych warsztatów dotyczących opakowań,

• - ścisła współpraca z innymi działami organizacji np. z działem produkcyjnym, działem utrzymania ruchu czy działem kontroli jakości,

• - opracowywanie koncepcji i definiowanie rozwiązań dla nowych produktów - opakowań jednostkowych i zbiorczych wraz z technologiem ds. badań i rozwoju oraz grafikiem, w odpowiedzi na oczekiwania klientów,

• - nadzór nad zgodnością technologii opakowań z obowiązującymi regulacjami prawnymi, w tym wymaganiami SUP i GOZ,

• - zatwierdzanie pod względem technologii i produkcji wzorców / projektów nowych opakowań produktów, a także realizowanie pierwszych zamówień,

• - nadzorowanie wdrożenia nowych i zmodernizowanych linii produkcyjnych pod względem dopasowania ich do technologii opakowań.

Wymagania:

• - kilkuletnie doświadczenie z zakresu technologii opakowań w produkcji spożywczej,

• - wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie Inżynierii Materiałowej lub Technologii Żywności,

• - umiejętność czytania rysunku technicznego,

• - praktyczna znajomość norm i przepisów dotyczących recyklingu i ochrony środowiska,

• - znajomość materiałów opakowaniowych, ich właściwości i zakresu stosowania,

• - umiejętność obsługi programu Auto CAD, SOLIDWORKS czy pokrewnych,

• - mile widziana znajomość IFS / BRC oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodnych z GMP, GHP, HACCP,

• - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

• - inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań,

• - poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz umiejętność samodzielnej pracy,

• - zdolność do logicznego myślenia i pracy zespołowej,

• - umiejętność efektywnej komunikacji,

• - elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach.

Jeśli jesteś osobą z pasją, która lubi wyzwania techniczne i chciałbyś/dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest Magda Plant Based z siedzibą w Szaflarach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Szaflary,

Małopolskie

Małopolskie, Szaflary
ID: 914162978