2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Chełmno
Medos Paweł Buławka sp. k.
Dodane Dzisiaj o 07:52

Technolog działu CNC - Medos Chełmno

Wynagrodzenie

6 800 - 12 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełmno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od blisko 30 lat jesteśmy producentem akcesoriów do stolarki otworowej. Staliśmy się również jednym z wiodących dystrybutorów parapetów i chemii budowlanej w Polsce. Aktualnie, na polskim rynku, zaopatrujemy ponad 80% producentów stolarki PCV i Al, a nasze wyroby można znaleźć w ponad 60 krajach na 5 kontynentach.

Nasz zespół to blisko 600 wykwalifikowanych osób, obsługujących zaawansowane technologie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem firmy nieustannie poszukujemy pracowników. Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia i zapleczem socjalnym, oferujemy przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków oraz możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień.

Medos jest odpowiednim miejscem dla wszystkich osób szukających innowacyjnych technologii i możliwości rozwoju osobistego.

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Technologa działu CNC

Miejsce pracy: Chełmno

Zakres obowiązków:

·        programowanie maszyn sterowanych numerycznie (frezarki 3-osiowe, automaty tokarskie)

·        przygotowywanie kart technologicznych wykonywanych wyrobów

·        posiadanie wiedzy w zakresie baz obróbkowych i sposobu ich wyboru

·        dobór narzędzi oraz parametrów obróbki

·        dobór prawidłowych narzędzi pomiarowych do kontroli technicznej

·        raportowanie wyników produkcyjnych do przełożonego

·        weryfikacja ilościowa i jakościowa produkowanych detali

Nasze wymagania :

·        min. 3 lata doświadczenia na stanowisku technologa obróbki skrawaniem

·        znajomość technologii obróbki metali – głównie obróbka skrawaniem  (stal nierdzewna, aluminium, ZnAl)

·        umiejętność optymalizacji procesu obróbki skrawaniem

·        wsparcie w poszukiwaniu nowych narzędzi w celu redukcji kosztów oraz optymalizacji czasowej procesów obróbczych

·        znajomość systemów CAD/CAM (preferowane NX CAD, Work Nc)

·        bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·        wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

·        znajomość sterowania maszyn w tym: Sinumerik, Fanuc

·        zmysł techniczny

·        umiejętność pracy w zespole

·        dyspozycyjność

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w firmie z potencjałem

·        wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

·        niekorporacyjną atmosferę

·        możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

·        dofinansowanie szkoleń i kursów oraz dojazdu do pracy

·        bonus roczny

·        wyjazdy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chełmno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Chełmno
ID: 865177075